Expo-net.cz

Profily partnerů 2014

 

Generální partner:
 

Dell

For more than 28 years, Dell has empowered countries, communities, customers and people everywhere to use technology to realize their dreams. Customers trust us to deliver technology solutions that help them do and achieve more, whether they're at home, work, school or anywhere in their world.

www.dell.cz

 

Intel

Intel pushes the boundaries of innovation so our work can make people's lives more exciting, fulfilling, and manageable. And our work never stops. We never stop looking for the next leap ahead—in technology, education, culture, manufacturing, and social responsibility. And we never stop striving to deliver solutions with greater benefits for everyone.

www.intel.cz

 

Hlavní partner:
 

APC by Schneider Electric

APC by Schneider Electric je přední světový dodavatel služeb i produktů pro záložní napájení a chlazení datových center i výpočetní techniky určené kancelářím a domácnostem.
Původní společnost APC získala v roce 2007 společnost Schneider Electric a spojila ji s firmou MGE UPS Systems.
APC by Schneider Electric v hlavním výrobním programu nabízí nepřerušitelné záložní zdroje UPS, jednotky přesného chlazení, racky a software pro navrhování i správu řešení vhodných do velkých, středních i malých institucí a firem. APC by Schneider Electric dodává také InfraStruXure - flexibilní architekturu, která integruje napájení, chlazení a správu datových center. Společnost disponuje rozsáhlou servisní sítí a každoročně vynakládá značné finanční prostředky na výzkum a vývoj.

www.apc.com

 

Partneři:
 

Acronis

Acronis je globálním poskytovatelem řešení pro zálohování, disaster recovery a bezpečné sdílení podnikových dat. Od svého založení v roce 2002 se vyvinul v rychle rostoucí mezinárodní společnost s více než 700 zaměstnanci v 18 zemích světa a s partnery téměř ve všech zemích světa.
Acronis poskytuje komplexní, efektivní a spolehlivé zálohování pro stanice, servery, virtuální a cloudové prostředí stejně jako výkonné nástroje pro sdílení dat a synchronizaci pro mobilní zařízení.

www.acronis.cz

 

CA Technologies

CA Technologies (NASDAQ: CA) provides IT management solutions that help customers manage and secure complex IT environments to support agile business services.Organizations leverage CA Technologies software and SaaS solutions to accelerate innovation, transform infrastructure and secure data and identities, from the data center to the cloud.

www.ca.com

 

Cloud4com, a.s.

Společnost Cloud4com, a.s. byla založena na jaře 2010 se záměrem poskytovat svým zákazníkům infrastrukturu profesionálního datového centra jako službu (IaaS). Nabízí virtuální privátní datová centra (vPDC), zejména tedy výpočetní výkon, diskový prostor, síťové prvky a bezpečnost, vše s vysokou garantovanou spolehlivostí a dostupností. Cílem je zákazníkům nabídnout maximální flexibilitu nakládání s IT infrastrukturou a díky on-line managementu přispět k vyšší efektivitě v oblasti investic, procesů a nasazování business aplikací. Tato služba je určena širokému spektru zákazníků, od velkých podniků, přes instituce státní správy, až po středně velké společnosti.

www.cloud4com.comwww.c4c-server.com

 

SafeNet — The Data Protection Company

SafeNet is a leading global provider of data protection. For over 25 years, Fortune 500 global corporations and government agencies have turned to SafeNet to secure and protect their most valuable data assets and intellectual property. SafeNet’s data-centric approach focuses on the protection of high value information throughout its lifecycle, from the data center to the cloud. More than 25,000 customers across commercial enterprises and government agencies trust SafeNet to protect and control access to sensitive data, manage risk, ensure compliance, and secure virtual and cloud environments.

www.safenet-inc.com


Generální partner:

Hlavní partner:

APC

Partneři:

 

Mediální partneři:

 

 

security-portal.cz

 

 

 

Pitný režim zajišťuje:

 

Copyright expo-net.cz 2009, Tvorba www stránek EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS