Expo-net.cz

Program konference 2014

 

9:00 – 9:10      zahájení konference

 

9:10 – 9:40
Jak efektivně chránit data v cloudových a virtuálních prostředích

Ondrej Valent, Regional Sales Manager Central EMEA, SafeNet
Přesun dat do Cloudu, virtualizace a centralizace přináší zásadní otázku. Jak zajistím plnou kontrolu nad daty? Kryptování, centrální správa klíčů a řešení pro bezpečné uložení klíčů jsou základními technologiemi, které umožňují vybudování celého kryptografického konceptu a kompletního konceptu ochrany dat. Přednáška se zabývá právě touto a efektivním využitím technologií společnosti SafeNet, lídra v oblasti ochrany dat. Součásti prezentace bude také připadová studie o využití technologie SafeNet v rámci prostředí Cloud4Com.

PREZENTACE KE STAŽENÍ, PREZENTACE KE STAŽENÍ

 

9:45 – 10:15
Ochrana privátního cloudu – NG a Web Application Firewall

Jan Ježek, Technical Director, Dell
Podnikové aplikace se přesunují z těžkých klientů do webové podoby a přistupuje k nim stále více zařízení, která správci mnohdy nemají plně pod kontrolou. Koncept BYOD a oblíbenost webu jako byznys platformy s sebou přináší četná rizika. Pokročilými bezpečnostními produkty z rodiny Dell SonicWALL jim však můžete efektivně čelit.

PREZENTACE KE STAŽENÍ

 

10:20 – 10:50
UPS v prostředí Cloudu

Václav Míka, District Manager pro Českou republiku, APC by Schneider Electric
Nedostupnost dat a datových služeb v důsledku poruch napájení může pro organizaci znamenat vysoká finanční rizika. Proto je ochrana napájení cloudových řešení kritická a je třeba k ní adekvátně přistupovat. Podívejte se na přehled možností od APC by Schneider Electric.

PREZENTACE KE STAŽENÍ

 

10:50 – 11:10      přestávka na kávu

 

11:10 – 11:40
Jak vypadá bezpečný Cloud?

Tomáš Novák, technický ředitel, Cloud4com
Jak poznat skutečně bezpečný Cloud? Jaké služby, technologie a garance by vám měl poskytovatel nabídnout, abyste měli jistotu, že vaše data jsou opravdu v bezpečí?

PREZENTACE KE STAŽENÍ

 

11:45 – 12:15
Zabijte 6 much jednou ranou – Jednotné IDM, AA a SSO pro interní a cloudové aplikace

David Matějů, Security Consultant, CA Technologies
Většina firem a institucí již využívá cloud, a to stále častěji i pro kritické aplikace. To s sebou přináší nutnost rozšířit interní správu uživatelů, silnou autentizaci, jednotné přihlášení a samozřejmě audit a monitoring i mimo perimetr vaší interní sítě. Přednáška společnosti CA Technologies vám ukáže, jak toho dosáhnout rychlou, neivazivní a ekonomickou cestou.

PREZENTACE KE STAŽENÍ

 

12:20 – 12:50
Intel a inovace nezbytné pro zvýšení efektivity datových center

Dr. Sc. Peter Sommer, Ph.D., Business Development Manager, Intel
Nové funkcionality a vyšší výkon se kterým příchází nové generace procesorů Intel Xeon a s tím obnova datových center si žádají nové inovace i v oblasti propojení serverů a datových úložišť. S cílem snížit latenci datových center. Intel proto přichází s technologií Infiniband, která pomáhá datovým sběrnicím držet krok se stále výkonnějšími procesory. Přijďte si poslechnout více o budoucnosti Infinibandu v této prezentaci.

PREZENTACE KE STAŽENÍ

 

12:55 – 13:25
Acronis Access – snadný přístup k podnikovým datům odkudkoliv, kdykoliv, z jakéhokoliv zařízení

RNDr. Zdeněk Bínek, CEO, Zebra systems, s.r.o.
Podnikoví uživatelé chtějí mít přístup k podnikovým datům odkudkoliv a kdykoliv, navíc nyní nejen ze svých PC, ale také tabletů a telefonů. Chtějí také mít možnost snadno na těchto datech spolupracovat se svými kolegy a obchodními partnery. Jak na to, aniž by byla data v ohrožení nabízí Acronis Access – nástroj pro bezpečné zpřístupnění a sdílení podnikových dat.

PREZENTACE KE STAŽENÍ

 

13:25 – 13:30      losování návštěvnické ankety
 

13:30 – 14:00      oběd


Generální partner:

Hlavní partner:

APC

Partneři:

 

Mediální partneři:

 

 

security-portal.cz

 

 

 

Pitný režim zajišťuje:

 

Copyright expo-net.cz 2009, Tvorba www stránek EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS