Expo-net.cz

Představujeme přednášející

 

Peter Sommer

US citizen living in Germany (wife is German). Doctorate in Physics from the Federal Institute of Technology (FIT/ETH) Zurich. PHD in computer science from Stanford University.
Worked most of my life (>25 years) in the mainframe business as an engineering-architect of CPU and IO for IBM and Amdahl in California.
Member of the start-up in the InfiniBand business since 1999 (InfiniCon/SilverSorm/QLogic/now Intel.

Jan Ježek

Jan Ježek je jedním ze zakladatelů společnosti business communication s.r.o., která od roku 2003 poskytuje managed služby firemním zákazníkům. Je odpovědný za technické návrhy firemních infrastruktur. Specializuje se na design serverových a storage řešení pro virtualizační platformy. Od roku 2009 začal orientovat zákaznická řešení na enterprise portfolio značky Dell. V roce 2011 se stal certifikovaným specialistou v oblasti diskových polí Dell EqualLogic. O rok později získala pod jeho vedením společnost status Dell Preferred Partnera a začala mimo jiné úspěšně nasazovat bezpečnostní řešení Dell SonicWALL.

David Matějů

David Matějů (42) pracoval od roku 1990 pro různé společnosti v oblasti IT, nejdříve jako vývojář software a pracovník technické podpory (The Software Factory, DataStar Computer Systems, Elixir Technologies), následně jako architekt a konzultant (Computer Associates, Compaq/HP, Oracle). Od roku 2008 se téměř výhradně věnuje IT bezpečnosti, a to postupně ve společnostech RSA a CA Technologies.

          
        

Tomáš Novák

Tomáš Novák je zodpovědný za technologickou a produktovou strategii společnosti, její technický provoz a rozvoj. Jeho úkolem je zajistit, aby společnost Cloud4com byla trvale technologickým leaderem v oblasti enterprise cloud služeb a přinášela svým zákazníkům špičkové služby, inovace a zákaznickou podporu.
Tomáš přišel do společnosti Cloud4com ze společnosti Cisco Systems, kde působil od roku 2006 a byl zodpovědný za rozvoj obchodu v oblasti datových center řešení v regionu CEE. Před tím působil ve společnosti DHL, kde byl architektem pro oblast síťové bezpečnosti datových center. Svou kariéru v IT začínal ve společnosti Azlan.

Zdeněk Bínek

Vystudoval Fyzikální elektroniku a optiku na Přírodovědecké fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Od roku 2003 je ředitelem společnosti Zebra systems, s.r.o., která se zaměřuje na řešení pro disaster recovery, zálohování a bezpečné sdílení podnikových dat. Zebra systems, s.r.o. zastupuje od roku 2003 Acronis GmbH.


Generální partner:

Hlavní partner:

APC

Partneři:

 

Mediální partneři:

 

 

security-portal.cz

 

 

 

Pitný režim zajišťuje:

 

Copyright expo-net.cz 2009, Tvorba www stránek EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS